Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Module
sk: Modul

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Items
sk: Položky

en: Owner
sk: Vlastník

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The date the node was last updated.
sk: Dátum poslednej aktualizácie uzla.

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Identification
sk: Identifikácia

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Entities
sk: Entity
