Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Items
sl: Notice

en: Owner
sl: Lastnik

en: Info
sl: Podatki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Identification
sl: Identifikacija
