Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Items
sq: Elementët

en: Identification
sq: Identifikimi
