Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Entities
sr: Ентитети
