Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn
