Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Format
el: Μορφή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Create
el: Δημιουργία

en: Module
el: Μονάδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: The date the node was last updated.
el: Η ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβος.

en: Identification
el: Ταυτότητα

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Entities
el: Οντότητες
