Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Create
eu: Sortu

en: Module
eu: Modulua

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Items
eu: Elementuak

en: Owner
eu: Jabea

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Info
eu: Informazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: The date the node was last updated.
eu: Nodoa azkenekoz noiz eguneratu zen.

en: Identification
eu: Identifikazioa

en: The date the node was posted.
eu: Nodo-aren post-eatze data.

en: Edit @type
eu: Editatu @type
