Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત
