Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Create
he: יצירה

en: Module
he: מודול

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Items
he: פריטים

en: Owner
he: בעלים

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Object
he: אובייקט

en: Info
he: מידע

en: Identifier
he: מזהה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Identification
he: זיהוי

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Entities
he: ישויות

en: Add new entity
he: הוספת יישות חדשה
