Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Items
hy: Տարրեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
