Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Create
lt: Kurti

en: Module
lt: Modulis

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Items
lt: Elementai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Info
lt: Informacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Entities
lt: Esybės
