Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
