Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Info
ne: जानकारी

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Identification
ne: पहिचान
