Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Create
pl: Utwórz

en: Module
pl: Moduł

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Items
pl: Elementy

en: Owner
pl: Właściciel

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Object
pl: Obiekt

en: Info
pl: Informacja

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The date the node was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji węzła.

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Identification
pl: Opis

en: The date the node was posted.
pl: Data dodania węzła.

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Entities
pl: Encje

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka
