Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Module
ta: கூடகம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Updated date
ta: புதுப்பிக்கப்பட்ட தேதி

en: Info
ta: தகவல்

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Identification
ta: அடையாளம்

en: The date the node was posted.
ta: கணு பதியப்பட்ட தேதி.
