Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Development
af: Ontwikkeling

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Permissions
af: Regte

en: and
af: en
