Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: enabled
bg: включено

en: disabled
bg: дезактивиран

en: Overview
bg: Преглед

en: Permissions
bg: Права

en: and
bg: и
