X-ray (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
