Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Permissions
el: Άδειες

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: Uses
el: Χρήσεις
