Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: enabled
es: activado

en: Development
es: Desarrollo

en: disabled
es: desactivado

en: Overview
es: Vista general

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: and
es: y

en: Uses
es: Usos
