Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Development
et: Arendus

en: disabled
et: keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Permissions
et: Õigused

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Uses
et: Kasutab
