Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Development
fi: Kehitys

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: About
fi: Tietoja

en: and
fi: ja

en: Uses
fi: Käyttää
