Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: disabled
is: óvirkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Permissions
is: Rættindi

en: About
is: Um

en: and
is: og
