X-ray (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fr: activé

en: Development
fr: Développement

en: disabled
fr: désactivé

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: and
fr: et

en: Uses
fr: Usages
