Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Development
gl: Desenvolvemento.

en: disabled
gl: desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Permissions
gl: Permisos

en: and
gl: e
