Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Development
he: פיתוח

en: disabled
he: מושבת

en: Overview
he: סקירה

en: Permissions
he: הרשאות

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Uses
he: שימושים
