Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: disabled
hi: अक्षम

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: and
hi: और
