Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: and
hr: i

en: Uses
hr: Koristi
