X-ray (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: enabled
id: diaktifkan

en: disabled
id: nonaktif

en: Overview
id: Tinjauan

en: Permissions
id: Hak akses

en: About
id: Tentang

en: and
id: dan

en: Uses
id: Penggunaan
