Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Development
it: Sviluppo

en: disabled
it: disattivato

en: Overview
it: Panoramica

en: Permissions
it: Permessi

en: and
it: e

en: Uses
it: Usa
