Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍន៍

en: disabled
km: បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: Uses
km: ប្រើ
