Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
