Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: enabled
lt: Įjungta

en: Development
lt: Kūrimas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir
