Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Development
sk: Vývoj

en: disabled
sk: vypnuté

en: Overview
sk: Prehľad

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Uses
sk: Používa
