Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Overview
sq: Panorama

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe
