Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Development
sv: Utveckling

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: About
sv: Om

en: and
sv: och

en: Uses
sv: Använder
