X-ray (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: and
ta: மற்றும்
