Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: and
th: และ

en: Uses
th: ใช้
