Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Development
tr: Geliştirme

en: disabled
tr: etkin değil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: and
tr: ve

en: Uses
tr: Kullanım
