Xray technical site overview (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
uk: ввімкнено

en: Development
uk: Розробка

en: disabled
uk: вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Hook
uk: Серп

en: About
uk: Про

en: and
uk: і

en: Uses
uk: Використання
