X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Development
ar: التطوير

en: disabled
ar: معطَّل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: Uses
ar: الاستخدامات
