X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Development
bg: Разработка

en: disabled
bg: деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Permissions
bg: Права

en: and
bg: и
