X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
