X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Uses
ca: Usos
