X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Development
cs: Vývoj

en: disabled
cs: vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Uses
cs: Použití
