X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Development
da: Udvikling

en: disabled
da: deaktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: Permissions
da: Tilladelser

en: About
da: Om

en: and
da: og

en: Uses
da: Bruger
