X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: Development
de: Entwicklung

en: disabled
de: deaktiviert

en: Overview
de: Übersicht

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Hook
de: Haken

en: About
de: Über

en: and
de: und

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Content summary
de: Inhaltszusammenfassung

en: object
de: Objekt
