X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Development
eu: Garapena

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Permissions
eu: Baimenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Uses
eu: Erabilerak
