X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Development
fa: توسعه

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: Uses
fa: استفاده‌ها
