X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: disabled
gl: desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Permissions
gl: Permisos

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: Uses
gl: Usos
